Výroba komunikačních kartiček dětem na míru

Již dlouho plánujeme rozšířit nabídku výukových pomůcek o ty, které jsou vyrobeny dětem přímo na míru.Takové pomůcky slaví největší úspěch.

První vlaštovkou jsou komunikační kartičky. Nabízíme je ve 3 sadách a velikostech, 15ks 5x5cm, 12ks 6x6cm a 6ks 9x9cm. K jejich zhotovení budeme potřebovat zaslat vaše fotografie. V ceně je zpracování fotografií do formy komunikačních karet (piktogramů), laminace a z rubové strany je nalepený suchý samolepící zip strana háček.

komunikační kartičky na míru

Jak objednání probíhá?

Vyberete si velikost komunikačních karet, která vašemu dítěti nejvíce vyhovuje a zvolíte počet kusů, případně sad. Platba je možná převodem nebo kartou. Jde o zakázkovou výrobu a z tohoto důvodu je na dobírku nezasíláme. Školská zařízení si mohou pomůcky objednat s platbou po dodání - na fakturu.

Po zaplacení od nás obdržíte informaci, jak dále postupovat. Budeme potřebovat zaslat potřebný počet fotografií / obrázků a také popisky, které budete chtít na karty napsat. Doporučujeme zmenšit velikost fotografií, případně je zaslat např. přes Úschovnu.

Jaké fotografie vybírat?

Na začátku je potřeba si uvědomit, co chceme na komunikační kartě mít a čemu bude dítě rozumět. Ideální je mít jednoduché nerušivé pozadí a jen jeden hlavní objekt v záběru. Pokud s náhradní komunikací začínáte, vyberte např. pro začátek fotky členů rodiny, nafoťte známá místa, oblíbené hračky ap.

Náš tip: Karty můžete také využít k výuce tzv. globálního čtení nebo dítěti připravit denní či týdenní režim.

komunikační kartičky na míru MOUREK

Vaše fotografie / obrázky zpracujeme do formy komunikačních karet, vytiskneme, zalaminujeme a z rubu nalepíme samolepicí suchý zip. Dodání je 3-7 dní po obdržení platby a dodání fotografií.

Uložit

Uložit

Uložit

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.